ВВЕДІТЬ ПАРОЛЬ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ

Powered by responsive-muse

ОНЛАЙН ТРЕНІНГ

Всесвітня організація охорони здоров'я характеризує COVID-19 як пандемію.

16 березня ВООЗ, Міжнародна федерація Червоного Хреста (IFRC) і ЮНІСЕФ спільно випустили Керівництво щодо плану дій з повідомленням про ризик і залучення  громадськості (RCCE) для COVID-19 Risk Communication and Community Engagement (RCCE) Action Plan Guidance COVID-19 Preparedness and Response.

17 березня, Верховна Рада України ухвалила законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення корона вірусної хвороби (COVID-19).

Законом також встановлюється відповідальність за порушення санітарних норм під час поширення корона вірусної інфекції. Зокрема, для осіб, які можуть бути інфіковані COVID-19, за самовільне залишення місця обсервації (карантину) передбачена адміністративна відповідальність. А за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням буде підвищено кримінальну відповідальності.

Буде також запроваджено комплекс правових норм, спрямованих на захист прав фізичних та юридичних осіб під час карантину та обмежувальних заходів пов’язаних із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19).

Ці вказівки відповідають офіційним порадам уряду та будуть переглянуті та оновлені за необхідності.

Охорона здоров'я та безпека наших співробітників, студентів, відвідувачів та широкої громадськості є нашою головною проблемою, і ми відстежуємо ситуацію щодня за розвитком.

Безпека наших вчителів, учнів та батьків є першорядною.

Якщо у вас є запитання, зв'яжіться з нами info@school4u.com.ua

Ми продовжуватимемо регулярно спілкуватися з вами протягом усієї глобальної пандемії.

Школа для тебе закрита до 3 квітня 2020.

Заходи щодо корона вірусу поширюються в Україні та світі але ми можемо працювати в дома.

Тоді вперед, почнемо зараз!

Партерний урок

для дітей

Балетний тренінг

для дітей перший рік навчання

Тренінг

для дітей 4 - 7 років

Тренінг

для дітей віком 4 - 5 років

Балетний  тренінг

для дорослих

Балетний  тренінг

для дорослих

ШКОЛА ДЛЯ ТЕБЕ

School4U

Copyright © 2019 - 2020 School4U ® All rights reserved.